Lid worden
Om materialen te lenen en om gebruik te maken van bepaalde bibliotheekdiensten (zoals internet op een bibliotheekpc) moet je als lid geregistreerd zijn.
Hoe inschrijven?
Kom naar bibliotheek Menen, Lauwe of Rekkem. De bibliotheek gebruikt jouw identiteitskaart (eID) als bibliotheekpas. Vanaf 18 jaar betaal je jaarlijks € 5,00 lidgeld. Studenten met geldige studentenkaart worden GRATIS lid.
Houders van een Uitpas met kansentarief/verhoogde tegemoetkoming betalen jaarlijks €1,00 lidgeld.
Kinderen tot 12 jaar ontvangen een bibliotheekpas, maar kunnen ook hun kids-ID als bibliotheekkaart gebruiken.
Ben je lid in Menen? Dan kan je ook GRATIS registreren in de bib Wevelgem, Wervik, Kortrijk, Anzegem, Avelgem, Waregem, Zwevegem, Lendelede, Harelbeke, Deerlijk en Kuurne.
Lidmaatschap verlengen
Kreeg u van ons een 'automatische verwittiging einde lidmaatschap'? Kom dan langs aan de balie van de bib, ook in de filialen. De medewerkers zorgen ervoor dat uw lidmaatschap vernieuwd wordt. Betalen kan aan de betaalautomaat.