Soms zijn het de mensen die je mist die er het meeste toe doen. Miss You van Kate Eberlen is een meeslepende en hartverwarmende roman voor liefhebbers van David Nicholls en Griet Op de Beeck. Italië 1997. Tess is in Florence, als afsluiting van een idyllische vakantie voor ze naar de universiteit gaat. Haar leven staat op het punt voor altijd te veranderen - maar niet op de manier die ze verwacht
Title
Omdat ik je mis
Author
Kate Eberlen
Translator
Karien Gommers
Language
Dutch
Original language
English
Original title
Miss you
Publisher
Amsterdam: Uitgeverij Luitingh-Sijthoff, 2016
1 digitaal bestand
ISBN
9789024571376
CloudLibrary
3hw1tz9

Other formats: